coe
07 بهمن 1401 - 20:46

کارشناس داوری: خطا روی دیاباته صد درصد پنالتی بود/ نمی‌دانم به نیمکت‌ها چه باید بگوییم!

کارشناس داوری کشورمان معتقد است خطا روی شیخ دیاباته در محوطه جریمه فولاد صد درصد پنالتی بوده است.

نوذر رودنیل کارشناس داوری کشورمان درباره قضاوت موعود بنیادی‌فر در دیدار فولاد خوزستان - پرسپولیس اظهار داشت: تا دقیقه 22 که گل زده شد مشکلی نبود، اما در کل داور آنقدر کارت زرد داد که نمی‌دانم اصلاً چه اتفاقی افتاد! تعداد اخطارها خیلی زیاد بود. به نظرم از زمانی که داور در دقیقه 58 نکونام را اخراج کرد کنترل بازی از دست رفت و بعد از آن بنیادی‌فر به همه اخطار می‌داد.

وی در ادامه تصریح کرد: در دقیقه 83 صحنه مهم بازی پیش آمد. دیاباته زمانی که پایش را بالا آورد تا شوت بزند، مدافع فولاد پای او را زد و صد درصد پنالتی بود. من نمی‌دانم جای بنیادی‌فر بد بود یا چه اتفاقی افتاد که پنالتی نگرفت. این صحنه صد درصد پنالتی بود.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: در ضمن نگاه کنید دروازه‌بان فولاد چند بار روی زمین افتاد و چقدر وقت تلف شد. داور حداقل باید 10 دقیقه وقت تلف شده در نیمه دوم می‌گرفت.

رودنیل درباره اعتراضات متعدد نیمکت‌نشینان فولاد خاطر نشان کرد: اخراج نکونام که کاملاً درست بود، اما من نمی‌دانم باید با نیمکت‌ها چطور صحبت کنیم و چه کار کنیم تا این وضعیت جمع شود. هر چقدر به داور فشار بیاوریم وضعیت بدتر می‌شود. بعد می‌گویند چرا VAR نمی آید، اگر VAR هم بیاید همین است!

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1001432